Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
Dzisiaj jest: 4 lutego 2023

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Menu lewe

Profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych oraz przeciwdziałanie narkomanii (Informator)


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Szanowni Państwo!

Profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych oraz przeciwdziałanie narkomanii jest jednym spośród wielu zadań, które realizuje samorząd gminny. Realizowanie wielu przedsięwzięć nie może być zawieszone w próżni. Powinno opierać się na współpracy różnych instytucji i organizacji, które zajmują się pomocą ludziom potrzebującym na terenie naszego miasta.

Z uwagi na zmiany, posiadanie wiedzy na temat działalności i funkcjonowania różnych instytucji i organizacji jest potrzebne.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat działalność organizacji pozarządowych wpisała się na dobre w krajobraz życia społecznego naszego miasta. Będąc blisko problemów, organizacje pozarządowe wytworzyły sprawne mechanizmy profesjonalnego działania i podejmowania przedsięwzięć na rzecz różnych grup społecznych.

Idea szeroko prowadzonej współpracy pomiędzy poszczególnymi podmiotami jest szczególnie ważna, by rozwiązywać problemy, przed którymi stajemy w codziennej pracy na rzecz osób potrzebujących i ich rodzin.

Mam nadzieję, że zebrane przez nas informacje i wydane w formie broszury pomogą rozwiązywać problemy, przed którymi stajemy w codziennej pracy, by lepiej pomagać tym wszystkim, którzy pomocy potrzebują.

Burmistrz Miasta
Krzysztof Jan Kaliński
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2011-03-02 11:46:39)
Liczba odwiedzin: 1282
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij