Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
Dzisiaj jest: 4 lutego 2023

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Menu lewe

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych jest zbierany w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), zlokalizowanym na terenie miejskiego składowiska odpadów w Jastrzębi. Odpady są odbierane od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 oraz w soboty od 7:00 do 12:00.

Zarządzający PSZOK: Zakład Oczyszczania Miasta J. Igielski i Wspólnicy Sp. j., ul. Nadbzurzańska 9, 99-400 Łowicz, nr tel: 46 837 41 01.

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych jest również odbierany nie rzadziej niż dwa razy w roku, zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta Łowicza, przed przedsiębiorcę, z którym Miasta ma zawartą umowę na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych.

Do odpadów elektrycznych i elektronicznych, które są odbierane można zaliczyć m.in.: wszelkiego rodzaju sprzęt AGD/RTV (pralki, lodówki, zmywarki, kuchenki elektryczne, kuchenki gazowe, piecyki gazowe/olejowe/węglowe, tostery, telewizory, radiomagnetofony, magnetowidy), a także szlifierki, wiertarki, silniki elektryczne, komputery, monitory, drukarki, faksy, piecyki elektryczne świetlówki, zużyte akumulatory, baterie, termometry elektroniczne.

Podczas terminów odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego nie są odbierane: wszelkiego rodzaju meble (szafy, meblościanki, stoły, krzesła, fotele, kanapy, wersalki) oraz drzwi, dywany, wykładziny, wanny, umywalki.
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2022-04-21 12:12:40)
Liczba odwiedzin: 27
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij