Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Wydarzenia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
23 listopad 2022
Pracownicy socjalni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łowiczu: Anna Słupska, Waldemar Szaleniec i Izabela Zbrożek odebrali z rąk Ministra Rodziny i Polityki Społecznej Marleny Maląg i Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej Stanisława Szweda listy gratulacyjne i nagrody za najlepszy projekt socjalny w 2022 roku.
Projekt ten realizowany był w ramach ogólnopolskiego konkursu pn. „Projekt socjalny dla rodziny – środowiskowe formy wsparcia rodziny”.

Celem konkursu ogólnopolskiego było wybranie 16 projektów socjalnych, w których działania ukierunkowano na wzmocnienie i wsparcie rodziny w jej drodze do odzyskania poczucia własnej wartości i niezależności.

Pracownicy łowickiego MOPS-u zostali wyróżnieni za inicjatywę i zaangażowanie w realizację projektu socjalnego dla rodziny pt. Port „Szczęśliwa Rodzina”. Dzięki niemu udało się pomóc 25 rodzinom z terenu Łowicza.

Projekt ten współfinansowany był ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 09-IX Włączenie społeczne Działanie dla Osi02-IX.2 Usługi na rzecz osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym Poddziałanie 01-IX.2.1 Usługi społeczne i zdrowotne. I realizowany w latach 2019 – 2021 także przez innych pracowników Ośrodka.

Uroczyste wręczenie wyróżnień odbyło się, 21 listopada 2022 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów podczas Dnia Pracownika Socjalnego.

Gratulujemy!

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2022-11-23 18:54:02)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2022-11-23 18:54:10)
Liczba odwiedzin: 138
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij