Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Narzędzia

Strona główna
Mapa serwisu
Przejdź do: RSS
Kontakt
Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Wyszukiwarka


Menu główne


Menu lewe

Czystość i porządek


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Łowicz to coraz piękniejsze miasto. Miasto wyjątkowe nie tylko ze względu na bogatą jego historię i kulturę wytworzoną na przestrzeni lat, lecz również ze względu na atrakcyjność zabytków i terenów miejskich.

Co jakiś czas przeprowadzane są prace wpływające pozytywnie na estetykę naszego miasta. Na ulicach pojawiły się stylowe lampy dodając miejskim ulica prymasowskiego dostojeństwa. Budynki o zabytkowym rodowodzie są w nocy podświetlane ukazując piękno architektury na tle mrocznej scenerii nadając tym samym miastu pewną tajemniczość.

Na przestrzeni lat 2005 - 2006 odrestaurowano Nowy Rynek, jeden z trzech zachowanych w pierwotnej formie trójkątnych rynków w Europie (obok Bonn i Paryża) Zainstalowano i ustawiono stylowe kosze tak by wszelkie nieczystości nie zaśmiecały ulic. Jednak o czystość i porządek miasta musimy zadbać wszyscy razem. Dlatego na tej stronie znajdziecie Państwo wszystko na temat czystości i porządku w Łowiczu.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): UM Łowicz (2007-10-10 21:27:17)
Informację zmodyfikował(a): UM Łowicz (2019-05-14 13:15:43)
Liczba odwiedzin: 518
Do góry


Przejdź do: Konta bankowePrzejdź do: Patronaty burmistrzaPrzejdź do: Sprzedaż nieruchomościPrzejdź do: Zagospodarowanie przestrzenne
Przejdź do: Projekty unijnePrzejdź do: Budżet miasta ŁowiczPrzejdź do: Konsultacje NGOPrzejdź do: Harmonogram odbioru odpadów

Stopka

design by fast4net

Zamknij